۳۴۲۴۸۰۰۰ - ۰۴۱
 آخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

انتخاب شرکت موتورسازان به عنوان صادرکننده نمونه استانی درسال 1395

انتخاب شرکت موتورسازان به عنوان صادرکننده نمونه استانی درسال 1395 شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران در سال 1395 به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.
يکشنبه 26 آذر 1396

انتخاب موتورسازان به عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد

انتخاب موتورسازان به عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد با تائید اداره کل استاندارد استان آذربایجانشرقی ، شرکت موتورسازان به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد در بخش آزمون و کالیبراسیون موتورهای دیزلی و گازسوز انتخاب شد.
دوشنبه 28 فروردين 1396

پیام نوروزی مدیرعامل

پیام نوروزی مدیرعامل روزهای سرد زمستان جای خود را به روزهای بهاری مي سپارد. بهاري كه آرام و خرامان از راه می رسد و پيام آور رستاخیز طبیعت است. سال جاری برای شرکت موتورسازان سال تلاش براي توسعه ي بازار، بهبود كيفيت و استقرار نظام توليد ناب و
پنجشنبه 26 اسفند 1395

کسب عنوان کارگر نمونه استانی توسط مهندس داود صمدی

کسب عنوان کارگر نمونه استانی توسط مهندس داود صمدی در بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور در سال 1395 که در سالن همایشهای پتروشیمی و با حضور وزیر محترم تعاون ، کار ورفاه اجتماعی و استاندار محترم برگزارشد از نجبگان این استان تجلیل بعمل آمد.
دوشنبه 16 اسفند 1395

راه اندازی سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات (PM)

راه اندازی سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات (PM)
دوشنبه 16 اسفند 1395

صادرات انواع موتورهای دیزلی به کشور لهستان

دوشنبه 16 اسفند 1395

معرفي نمايندگان برتر شركت موتورسازان

معرفي نمايندگان برتر شركت موتورسازان 1- نمايندگي 108 ميراسماعيلي (آذربايجانشرقي) 2- نمايندگي 118 مطلب پور (تهران) 3- نمايندگي 114 حكمت پور (اصفهان)
دوشنبه 2 شهريور 1394

افتتاح خط تولید موتور دیزلی خودرو در بهمن ماه 1393 با حضور وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت

افتتاح خط تولید موتور دیزلی خودرو در بهمن ماه 1393 با حضور وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت پروژه سالن مونتاژ و تست موتور ديزلي خودرويي در شركت موتورسازان تراكتورسازي در بهمن ماه سال 93 با حضور وزير محترم صنعت ، معدن و تجارت افتتاح گرديد . اين پروژه از نمونه پروژه هايي است كه براي اولين بار در كشور اجرا شده است. پيش بيني مي شود از سال 94 توليد اين موتور با كاربرد در خودروهاي تجاري از قبيل كاميون ، وانت ، ون و ميني بوس در شركت موتورسازان آغاز گردد.
يکشنبه 19 بهمن 1393